Vinařství GuttaFortunae
    www.guttafortunae.cz


Ubytování - Penzion U Kapličky Znojmo

Ubytování U Kapličky

Nabízíme ubytování v rodinném penzionu na jižním okraji města Znojma v klidné a ekologicky čisté oblasti. Jsme připraveni ubytovat jednotlivce, skupiny, rodiny s dětmi i cyklisty. Cyklisté vítáni. Ideální rodinná dovolená s dětmi.

Pokoje a příslušenství

Ubytování U Kapličky

V každém pokoji je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televizor a lednička.
Součástí penzionu jsou dvě plně vybavené kuchyňky. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi. Uvnitř penzionu je společenská místnost, ve které je dětský koutek s množstvím různých hraček. Venku je krásné dětské hřiště a pískoviště.

V celém objektu WIFI zdarma.

V objektu se nachází stylové zahradní posezení vhodné ke stravování či pikniku nebo grilování - prohlédněte si naši fotogalerii. Pro motoristy nabízíme možnost využívání uzavřeného parkoviště v areálu penzionu. Cyklistům je k dispozici dobře uzamykatelná úschovna kol umístěná taktéž v areálu penzionu.

Společenské akce

  • rodinné oslavy
  • semináře, školení
  • firemní večírky

Stravování

V nejbližším okolí (cca do 100 m) jsou k dispozici dvě restaurace otevřené celoročně. Nepřeberné množství restaurací pak najdete ve městě Znojmě. Zastávka znojemské MHD 30 m od penzionu. Ve společné kuchyni máte možnost uvařit si (výhodné pro rodiny s dětmi či větší skupiny - supermarket cca 1 km).

Posezení ve vinném sklepě

Pro zájemce zajistíme ochutnávku vysoce kvalitních vín ve vinném sklepě našeho rodinného vinařství. Sklep se nachází asi 500m od penzionu a pro ubytované nabízíme zajímavé akce a slevy na posezení ve sklepě. Vše najdete na našich stránkách a jednotlivé požadavky řešíme s každým zájemcem individuálně.

Nejbližší okolí

Ubytování U Kapličky

Za zhlédnutí jistě stojí samotné město Znojmo s jeho historickým jádrem - unikátní rozsáhlé tříúrovňové podzemí vytesané v žulové skále, radniční věž za dobrého počasí s výhledem až na Alpy, raně románská rotunda sv. Kateřiny na znojemském hradě pocházející z 11. století a množství dalších historických památek. Znojmo se dá také shlédnout při zajímavě koncipované projížďce turistickým vláčkem.

Rodinná dovolená s dětmi

Ideální rodinná dovolená s dětmi - v létě není nouze o možnosti osvěžení. Moderní vodní park Louka s atrakcemi (z roku 2005) se nachází jen 1 km daleko, koupaliště s tobogánem a celkem ostrou skluzavkou v obci Únanov 7 km daleko je poněkud klidnější místo, na Vranovskou přehradu je to 20 km - nově zprovozněny vyhlídkové plavby!, nádherný vranovský zámek a konečně menší Výrovická přehrada se nachází asi 12 km daleko.

Více info na www.znojemsko.info